Úvodné ustanovenia

Obchodné podmienky:

Všetky prijaté objednávky považujeme za záväzné. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien. Kupujúci platí cenu, ktorá je uvedená v potvrdení objednávky. Vyhradzujeme si právo na predĺženie dodacej doby a to v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné udalosti. O tomto je však kupujúci okamžite informovaný.

Vaše údaje sú u nás v bezpečí

Pre úspešné vybavenie Vašej objednávky potrebujeme o Vás vedieť niekoľko základných informácií. Narábanie s takýmito informáciami sa riadi zákonom č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Údaje o Vás nepredávame, ani inak neposkytujeme tretím osobám s výnimkou organizácií, s ktorými spolupracujeme pri vybavení Vašej objednávky. Ide o doručovateľské služby (dodacia adresa). Tieto údaje sú poskytované jednorázovo. Informácie, ktoré by sa dotýkali priamo úkonov na Vašom účte, sa k nám nedostanú.

Ceny

Všetky ceny uvedené na stránkach sú konečné nič navyše k nim nepripočítavame (žiadne skryté poštovné a balné). Pokiaľ máte tovar objednaný, platí cena, za ktorú ste objednávali bez ohľadu na  zmeny t.j. cena uvedená v objednávkovom formulári. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na zmenu cien. Ceny v esope su určené pre konečných zákazníkov, pre firemných zákaznikov je cena určená individuálne na základe dopytu. Taktiež pri odbere väčšieho množstva tovaru bude cena urćená individuálne.

Objednávka

Predávajúci dodáva tovar kupujúcemu na základe elektronickej objednávky a špecifikácie. Podmienkou platnosti takejto objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí. Predávajúci je oprávnený žiadať od kupujúceho overenie objednávky, a to vhodným spôsobom - emailom alebo telefonicky. Ak kupujúci zistí chybu vo svojej objednávke môže tie chyby opraviť telefonicky alebo písomnou formou ( e-mailom).

Zmluva je uzatvorená momentom jej akceptácie (potvrdenie objednávky), o ktorej bude kupujúci vyrozumený  prostredníctvom e-mailu. Zmluvné podklady v slovenskom jazyku Vám  budú zaslané na Vami uvedenú emailovú adresu uvedenú v objednávke.

Predávajúci je oprávnený do 15 dní od akceptácie objednávky odstúpiť od tejto zmluvy z dôvodu, že objednaný tovar sa nenachádza na sklade, alebo sa prestal vyrábať.

Dodacie podmienky

Tovar posielame Slovenskou poštou. Tovar expedujeme spravidla od 2-6 pracovných dní odo dňa doručenia platnej objednávky, poprípade po autorizácii danej objednávky.  Vyhradzujeme si právo na predĺženie dodacej doby v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti. O takomto predĺžení dodacej doby je kupujúci okamžite informovaný. Tovar uvedený v AKCIOVEJ PONUKE  (platí do vypredania zásob) expedujeme v deň prijatia objednávky, ak objednávka bola uskutočnená do 14:00 daného dňa. Ak sa doba vyexpedovania predĺži budeme Vás o tom informovať.

Ak Vaša zásielka náhodou nebude doručená prosím Vás kontaktujte nás. U nás sa nemusíte registrovať. Stačí vyplniť objednávkový formulár s uvedením adresy pre doručenie zásielky.

Platobné podmienky

Kúpna cena tovaru je splatná ihneď, ak sa jedná o dobierku, pri prevzatí tovaru na pošte, alebo od kuriéra.

Stornovanie objednávky

Vašu objednávku môžete kedykoľvek stornovať emailom chransa@ipcslovakia.sk alebo telefonicky na tel. čísle 0907740777 s uvedením čísla objednávky.

Spotrebiteľské zmluvy a poučenie o práve na odstúpenie

Odstúpenie od zmluvy je možné podľa § 12 zákona č.108/2000 (zákon o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji). Ak je predaj tovaru (resp. realizácia predmetu plnenia) uskutočnený na základe zmluvy uzatvorenej pri použití prostriedkov komunikácie na diaľku (najmä elektronický obchod na Internete), má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť do 7 dní od prevzatia plnenia, ak predávajúci včas a riadne splnil informačné povinnosti podľa § 10 zákona č.108/2000. Ak predávajúci splnil informačné povinnosti podľa § 10 dodatočne, spotrebiteľ je oprávnený odstúpiť od zmluvy do siedmich pracovných dní odo dňa, keď predávajúci dodatočne splnil informačné povinnosti, najneskôr však do troch mesiacov od prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby. Ak predávajúci nesplní informačné povinnosti podľa § 10 ani dodatočne, spotrebiteľ je oprávnený odstúpiť od zmluvy do troch mesiacov od prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby. Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmlúv vymenovaných v § 12 odst. 5 zákona č.108/2000, ktorými sú najmä zmluvy na dodávku zvukových alebo obrazových záznamov alebo počítačových programov, ktoré spotrebiteľ rozbalil a ďalšie zmluvy vymenované zákonom.

Oznámenie spotrebiteľa o odstúpení od zmluvy uzatvorenej na diaľku musí byť dodávateľovi doručené do skončenia doby pre odstúpenie a dodávateľovi musí byť riadne vrátený kompletný tovar (plnenie) v pôvodnom stave so všetkými dokladmi a dokumentáciou, ktoré boli spotrebiteľovi dodané. Pre rýchle vybavenie veci je nutné vrátiť tovar na rovnakú adresu dodávateľa, ktorá je v dokladoch k tovaru uvedená ako miesto, z ktorého bol tovar kupujúcemu odoslaný. Dôsledkom odstúpenia je povinnosť strán vrátiť si všetko, čo podľa zmluvy dostali. Priame náklady na vrátenie tovaru nesie spotrebiteľ. Po odstúpení a riadnom vrátení tovaru spotrebiteľom je dodávateľ povinný bez zbytočného odkladu vrátiť spotrebiteľovi čiastku zaplatenú za tovar zníženú o prepravné náklady, ktoré boli vynaložené na odoslanie zásielky.

 


iso 9001:2001
iso 14001
ohsas 18001
iso 27001
Záruka ceny Záruka ceny
Expedícia do 24 hodín Expedícia do 24 hodín
Široký sortiment Široký sortiment
Autorizovaný predajca Autorizovaný predajca