Záruka ceny

Spoločnosť IPC Slovakia ako autorizovaný predajca garantuje nízke ceny za výrobky najvyššej kvality. Všetky výrobky spĺňajú alebo prevyšujú prísne slovenské alebo európske normy bezpečnosti pri práci.

Expedícia do 48 hodín

Keďže disponujeme vlastnými firemnými aj skladovými priestormi, máme blízko k tovaru aj k zákazníkom. Zaručujeme expedíciu tovaru do 48 hodín od prevzatia objednávky. Pri vyexpedovaní je zákazníkovi zaslaný informačný email, že tovar opustil našu firmu a smeruje k Vám domov.

Široký sortiment

Naša firma prezentuje najširšiu ponuku tovaru v rámci eShopov Slovenska. Tovar je každodenne aktualizovaný o novinky v oblasti výrobkov zabezpečujúcich bezpečnosť pri práci. Novinky ohľadom webu a firmu môžete sledovať na našom facebooku, twitery a youtube kanále.

Autorizovaný predaj

Spoločnosť IPC Slovakia počas svojej úspešnej histórie získala mnoho kontaktov zo strán výrobcov pracovných odevov, topánok, rukavíc a masiek. Spolupracujeme a ponúkame svetové značky ako ANSELL, CERVA, JSP, CRV, BOTAS, PANDA, Z-STYLE a mnoho mnoho ďalších.
Ako autorizovaný predajca zaručujeme skoré dodanie tovaru a jeho rýchlu reklamáciu v prípade poškodenia. Odborný prístup, a kvalitný servis.


iso 9001:2001
iso 14001
ohsas 18001
iso 27001
Záruka ceny Záruka ceny
Expedícia do 24 hodín Expedícia do 24 hodín
Široký sortiment Široký sortiment
Autorizovaný predajca Autorizovaný predajca